KURS DETAY

YGS-LYS Matematik Kursu

Daha İyi Bir Gelecek İçin Etkin Akademi Kursu

Geleceğinize yön verecek olan üniversite sınavın da başarılı olmak için YGS LYS matematik kursu alarak avantaj yakalayabilirsiniz. Etkin Akademi olarak üniversite sınavının ilk ve ikinci basamağında yer alabilecek olan sorulara göre çalışma programlarına yer veriyoruz.

Kursumuzun Çalışma Programı

Matematik alanında çıkması muhtemel olan konu ve soru tarzlarına göre yapılan çalışmalarda konusunda uzman olan kadromuz ile sizlere eğitim alanında öncü hizmet sunuyoruz. Matematik kursu Ankara kentinde hizmet veren merkezimizde yer alıyor. Öncelik hedef olarak belirlenen YGS sınavında 32 matematik ve 8 geometri sorularında istenen başarının elde edilmesi ve diğer baraja daha iyi hazırlanabilmek için Etkin Akademi olarak sizler gibi çok çalışıyoruz.
Yükseköğretime Geçiş Sınavı olan YGS 2010 yılından beri uygulanan bir sınav sistemidir. Bu sınav sisteminde 7 yıl boyunca sorulmuş olan soru şeklerinin yanı sıra geçmiş sınav sistemlerini de baz alarak tüm çalışma programlarımız buna göre belirlenir. Sizlerin daha iyi bir geleceğe adın atabilmesini sağlayacak olan YGS başarınızın LYS sınavı ile taçlanması için ihtiyacınız olan sayısal desteği kursumuzdan alabilirsiniz.

Matematik Kursu

Türkiye sınav sistemi içinde istediğiniz bölümü okuyabilmeniz için belli barajları geçerek, sınav sonuçlarına göre istenen puanlara sahip olmanız gerekiyor. Sınav sistemi içinde matematik alanında verilen doğru yanıtların genel hesaplamayı önemli ölçüde etkilediği biliniyor.
YGS ve LYS sınavlarında istenen başarının elde edilmesi matematik alanında elde edeceğiniz başarı ile de doğru orantılıdır. Etkin Akademi olarak sizden istenen başarıyı elde edebilmeniz için özverili bir çalışma programı sunuyoruz.
Başarı basamaklarını hızla tırmanmak ve arzu ettiğiniz hedefe ulaşmak için farklı soru çeşitleri ile aynı konular üstünde çalışmalar yaparak tüm soru şekillerine aşina olmanızı sağlıyoruz. Ankara matematik kursu denilince ilk akla gelen eğitim merkezi olan Etkin Akademi olarak sizlere akıllı çalışma sistemini hazırladık. Akıllı çalışma sistemi sayesinde hangi konular ya da hangi soru tekniklerinde daha zayıf ya da başarılı olduğunuzu öğrenerek, daha verimli bir çalışma programı kolaylıkla çıkarılabiliyor.