KURS DETAY

İlk Öğretim Matematik

Temel Eğitimde Sağlam Adımlar İçin, İlköğretim Matematik Kursu

Çocukların temel eğitimlerini yaşadıkları ilköğretim dönemlerinde, ilköğretim matematik kursu almaları daha sağlam adımlar atmalarını sağlayacaktır. Bu da onların gelecekte başarılı olma oranları artırır. Temeli sağlam olan bina gibi çocuklar ortaokul ve lise yaşamları içinde aldıkları temel eğitim ile sarsılmadan devam edeceklerdir. Bu dönemde alınan yanlış bilgi ya da yanlış öğrenilen herhangi bir konunun ilerleyen zaman içinde düzeltilmesi bir hayli güç olabiliyor. Bunun bilincinde olan uzman eğitimcilerimiz, çocukların hem konuları daha doğru anlamaları hem de eğlenerek eğitim almalarına destek oluyor. Onların varsa matematik dersine olan küskünlüklerini ortadan kaldırmanın tek yolu olan doğru ve anlaşılır eğitimi sunarak daha özgüvenli bireyler olmalarına da destek veriyoruz.

Matematik Kursu Programı

Matematik kursu programımız içinde çocukların başarılı olmalarına destek olacak pozitif ve iletişime açık olan öğretmenlerimiz ile en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Unutulmamalıdır ki her öğrencinin farklı bir öğrenme ve çalışma şekli vardır. Kimi yazarak daha iyi öğrenirken kiminin sadece dinlemesi gerekir. Bazıları ise daha farklı metotlar ile daha iyi öğrenme eğilimlerindedirler. Bunun bilincinden olan öğretmenlerimiz çocukların hangi sistemde daha kolay anlayabildikleri ve öğrenebildiklerini öncelikle belirleyerek buna göre programlı bir çalışma içine girerler.

İlköğretim de Matematik Kursu Almanın Avantajları

Ankara matematik kursu denilince akla ilk gelen Etkin Akademi olarak profesyonel özel ders öğretmenleri ile hizmet vermenin yanı sıra matematik ile ilgili yaşanan sorunların çözüme ulaşmasında da etkiniz. Öğretmenlerimiz çocuklar için olan bu matematik kursunda onların belli ve standart olan bir dilden ziyade onların anlayabilecekleri ve kavrayabilecekleri dil ile çalışmalarını sürdürürler. Anlaşılan ders her daim en zevkli ve en kolay derstir. Bu sebep ile matematik dersini daha somut örnekler ile aktararak çocukların daha sağlıklı öğrenmelerine destek olurlar. Dersin genelinde basitten zora doğru bir ilerleme yolu seçilerek çocukların konudan kopmaları da engellenmiş olur.
Matematik kursu Ankara kentinde bulunan merkezimize başvuru yapılarak alınabilir. İletişim bilgileri ya da form doldurarak da bize ulaşabilirsiniz.